online randevu online randevu tedavi fiyatlar覺

Bitkisel Varis Tedavisi

bitkisel-varis-tedavisi

Yapısı bozularak genişlemeye yüz tutan toplardamarlar varis hastalığının oluşumuna neden olmaktadır. Ve bu vaka maalesef herhangi bir ilaç, krem ya da bitkisel karışım ile iyileşmemektedir. Bunun bilinmesinde oldukça fayda vardır. Çünkü bu tip yöntemlerden medet uman kişiler boşu boşuna zaman keybedecek, hastalıkların ilerleme göstermesine neden olacak ve de para kaybedeceklerdir. İlaç, krem ya da bitkisel karışımlar bir ihtimal ağrı, sancı, kramp yorgunluk ya da ağırlık hissi yanı sıra şişlik gibi şikayetlerin azalmasına yönelik az da olsa fayda sağlayabilir fakat asla tamamen tedavi etme özelliğine sahip değildir.

Varis Bitkisel Tedavisi
Kesinlikle tedavi edici özellikleri olmamasına, sadece şikayetleri azaltabilmesine rağmen bir çok ortamda bazı kişiler bitkisel karışım, ilaç ya da kremlerle tedavi edebildiklerini söylemektedirler. Aynı zamanda bununla kalmayıp yaptıkları ürünlerin altlarına ilacın çok iyi etki sağladığını ve başarılı olduğunu belirtilen yorumlar eklemektedirler. Az önce dediğimiz gibi az da olsa sadece şikayetleri azaltabilmeye fayda edebilmektedir.

 Varis Bitkisel Çözüm
Bitkilerden elde edeceğiniz karışımlardan faydalanarak varis hastalığının kötü etkilerinden anlık olarak sıyrılma rahatlatmaya yönelik olarak evimizde kolayca hazırlayabileceğimiz varis bitkisel çözüm yöntemlerinden örnekler.

Lahana Yaprağı
Bacaklarınızda bulunan varisli bölgeyi saracak adette lahana yaprağını bir bardak su kullanarak kaynatılır ve kaynama işlemine müteakiben suyu süzülen lahana yaprakları rahatsız etmeyecek (yakmayacak) şekilde ayaklarınıza sarın ve sırt üstü yatmalısınız.

Asma ve Fındık Yaprağı
Özellikle asma yaprağı ve fındık yaprağı ile 1 litre suda kaynatılan 1 avuç asma yaprağı suyu süzülerek günde 3 öğün yarımşar çay bardağı içmeniz varislere iyi geldiği bilinmektedir.

Varis hastalığı konusunda daha fazla bitkisel çözüm yöntemi arıyorsanız aşağıdaki linkten faydalanabilirsiniz. Fakat size tavsiyemiz alanında uzman bir cerrah ile görüşüp hastalığın daha fazla ilerlemesine sebep olmadan bilimsel yöntemlerle varis tedavisi olmanızdır.Bunların hepsi geçici süre insanı psikolojik rahatlatan ama varisi tedavi etmeyen yöntemlerdir.Kesin çözüm radikal tedavi yöntemlerindedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Destek
İletişim Bilgilerimiz