logo
Varis tedavisi

Varis Ameliyatı İzle

Medical Art tedavi merkezi olarak varis hastalarımıza ameliyatsız tedavi yöntemleri uygulamaktayız. Ameliyatsız tedavi yöntemlerinin olumlu yönleri oldukça fazla olduğundan kişiye avantaj sağlamaktadır. Buna istinaden ameliyat korkusu olan hastalarımızın içlerini rahatlatmak için tedavi videolarını yayınlıyoruz. Aşağıda ki eklediğimiz videoları izleyerek, uygulanan yöntemlerin nasıl yapıldığı hakkında fikir edinebilirsiniz. Varis tedavisinin artık ne kadar pratik olduğunun yanı sıra, hasta için ne kadar rahat olduğunu gözlemleyebileceksiniz. Böylece korkusu olan kişiler bu tedavi tekniklerini tercih ederek, rahatlığa kavuşacaktır.

ameliyatsiz-varis-tedavisi

Köpükle Varis Tedavi İzle

İlk ameliyat videomuz varis hastalığının köpükle tedavisi yönünde olacak dilerseniz köpükle varis tedavisi uygulanışını kısa ve özetle aktarayım köpükten kasıt hazırlanan ilacın enjektör ile varisli damarlara enjekte edilip zararlı kan hücrelerini kurtarma amaçlı bir tedavi yöntemidir. Şimdi aşağıdaki videoda daha detaylı olarak göreceksiniz.

Radyo Frekansla Varis Tedavi İzle

Varis hastalığına karşı sıkça kullanılan yöntemlerden biriside radyo frekans ile varis tedavisidir.Bu yöntemide kısaca özetleyerek hemen videomuzu izlemeye geçelim detaylı bilgiyi canlı olarak çekim yapılmış olan varis radyofrekans esnasından izleyin. Ciltte küçük bir parça kesmek kaydıyla varisli damarı içine enjektör ardımı ile varisli damarın içine ulaşarak radyofrekans verilmektedir. Damarı ısıtarak tahrip eden radyofrekans yöntemi ile büzüşen damar vücut tarafından dışarı atılmaktadır.

Yukarda hazırlanan videolar Türkiye’nin başarılı varis tedavi merkezi olan Medical Art varis tedavi merkezi İstanbul şubesinde hazırlanmış olup varis hastalarının bilgilendirilmesi amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

Yukarda izlemiş olduğunuz tedavi yöntemleri hakkında sorularınızı aşağıdaki yorum kısmından doktorlarımıza yada aşağıdaki klinik numaramızdan hasta danışmanlarına ulaşarak ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

soru sor

8.161 Kez İncelendi 1 Varis Yorum

Varis Ameliyatı İzle için 1 yorum yapılmış


TİMUR ALİMBAEV
09 Ocak 2012

MERHABALAR,

ALTTA AYAK DAMARLARINA YAPILAN TETKİK SONUCUNU BULABİLİRSİNİZ.
ACABA SONUCU OKUYUP AMELYAT GEREKLİ OLUP OLMADIĞINI SÖYLEYEBİLİR MİSİNİZ.

SUNUÇ:
1. SOL ALT EKSTREMİTE YÜZEYSEL VENÖZ SİSTEMDE VSM’DE SAPHENOFEMORAL BİLEŞKE DÜZEYİNDE TERMİNAL KAPAKÇIK SANTRALİNDE VALSALVA DENEMESİYLE VALSALVA ORTASINDA BELİRGİNLEŞEN DÜŞÜK HIZLI REFLÜ YANISIRA KRURAL SEGMENTTE DİSTAL AUGMENTASYON MENAVRASIYLA 2-3 SÜRELİ REFLÜ İLE KARAKTERİZE HAFİF – ORTA DÜZEYDE YETERSİZLİK BULGUSU SAPTAMNIŞTIR.

2. HER İKİ ALT EKSTREMİTE DERİN VENÖZ SİSTEMDE SOLDA HAFİF – ORTA VE SAĞDA ORTA DÜZEYDE YETERSİZLİK BULGUSU SAPTANMIŞTIR.

CEVABINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİZ.

SAYGILARIMLA,
TİMUR ALİMBAEV
Op.Dr.Mustafa BOLAT
Varis tedavisinde ameliyat artık tarih olmuştur.Varisinizin boyutları hangi seviyede olursa olsun ameliyatsız yöntemlerle tedavi edilebilmektedir.