logo

Varis hastalığı tedavisi merak edenlere bu işin korkulacak bir boyutu olmadığını göstermek adına tedavi videoları ekliyoruz 2 videomuzda  hastalığın iki farklı yöntemle tedavi edildiğini göreceksiniz. Yöntemler arasında olan radyo frekansla varis tedavi ve köpükle varis tedavisi canlı olarak uygulanışını izleyeceksiniz.Varis tedavisinin artık ne kadar kolay ve rahat olduğunu görecek ve uykularınız kaçmayacak.Son yıllarda gelişen teknoloji ve artan deneyim varisi kabus olmaktan çıkarmıştır.

 

Köpükle Varis Tedavi İzle

İlk ameliyat videomuz varis hastalığının köpükle tedavisi yönünde olacak dilerseniz köpükle varis tedavisi uygulanışını kısa ve özetle aktarayım köpükten kasıt hazırlanan ilacın enjektör ile varisli damarlara enjekte edilip zararlı kan hücrelerini kurtuma amaçlı bir tedavi yöntemimidir. Şimdi aşağıdaki videoda daha detaylı olarak göreceksiniz.

 

Radyo Frekansla Varis Tedavi İzle

Varis hastalığına karşı sıkça kullanılan yöntemlerden biriside radyo frekans ile varis tedavisidir.Bu yöntemide kısaca özetleyerek hemen videomuzu izlemey geçelim detaylı bilgiyi canlı olarak çekim yapılmış olan varis radyofrekans esnasından izleyin. Ciltte küçük bir parça kesmek kaydıyla varisli damarı içine enjektör ardımı ile varisli damarın içine ulaşarak radyofrekans verilmektedir. Damarı ısıtaraktahrip eden radyofrekns yöntemi ile büzüşen damar vücut tarafından dışarı atılmaktadır.

Yukarda hazırlanan videolar Türkiyeinen başarılı varis tedavi merkezi olan Medical Art varis tedavi merkezinde istanbul ve adana kliniklerinde hazırlmış olup varis hastalarının bilgilendirilmesi amaçlı olarak yayılamaktadır.

 

Yukarda izlemiş olduğunuz tedavi yöntemleri hakkında sorularınızı aşağıdaki yorum kısmından doktorlarımıza yada aşağıdaki klinik numaramızdan hasta danışmanlarına ulaşarak ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Medical Art Varis Tedavi Merkezi

0212 573 50 75

7.918 Kez İncelendi 1 Varis Yorum

Varis Ameliyatı İzle için 1 yorum yapılmış


TİMUR ALİMBAEV
09 Ocak 2012

MERHABALAR,

ALTTA AYAK DAMARLARINA YAPILAN TETKİK SONUCUNU BULABİLİRSİNİZ.
ACABA SONUCU OKUYUP AMELYAT GEREKLİ OLUP OLMADIĞINI SÖYLEYEBİLİR MİSİNİZ.

SUNUÇ:
1. SOL ALT EKSTREMİTE YÜZEYSEL VENÖZ SİSTEMDE VSM’DE SAPHENOFEMORAL BİLEŞKE DÜZEYİNDE TERMİNAL KAPAKÇIK SANTRALİNDE VALSALVA DENEMESİYLE VALSALVA ORTASINDA BELİRGİNLEŞEN DÜŞÜK HIZLI REFLÜ YANISIRA KRURAL SEGMENTTE DİSTAL AUGMENTASYON MENAVRASIYLA 2-3 SÜRELİ REFLÜ İLE KARAKTERİZE HAFİF – ORTA DÜZEYDE YETERSİZLİK BULGUSU SAPTAMNIŞTIR.

2. HER İKİ ALT EKSTREMİTE DERİN VENÖZ SİSTEMDE SOLDA HAFİF – ORTA VE SAĞDA ORTA DÜZEYDE YETERSİZLİK BULGUSU SAPTANMIŞTIR.

CEVABINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİZ.

SAYGILARIMLA,
TİMUR ALİMBAEV
Op.Dr.Mustafa BOLAT
Varis tedavisinde ameliyat artık tarih olmuştur.Varisinizin boyutları hangi seviyede olursa olsun ameliyatsız yöntemlerle tedavi edilebilmektedir.