logo

Bitkisel tedaviler

Yapısı bozularak genişlemiş toplar damar hastalığı bitkisel karışım yada ilaçlarla tedavi edilmez değerli arkadaşlar öncelikle bunu bilmemizde fayda vardır. Bitkisel çözüm olarak nasıl ve hangi yönlerinden faydalanacağımız konusunda ise ilaç ve bitkisel ürünler hastalığın ilerlemesine yönelik ağırlaştırma, ağrıları anlık dindirme, kramplar ayaklarınızda şişlik ve uyuşmaları anlık gidermeye yarayan ürünlerdir. Kesinlikle varis hastalığı ilaç yada bitkisel karışımlarla bilimsel olarak iyileşmez iyileşmesini beklemek hata olacaktır.Boş yere zaman ve para kaybıdır.

Varis Bitkisel Tedavisi

Yukarda saydığım örnekler için yani varislerden kaynaklanan ağrılar şişlikler kramp ve uyuşukları iyi gelecek bitki türleri ve kullanılması konusunda sizlere bazı özet bilgiler aktaracağım. Unutulmaması gereken aşağıda anlatacağım bitkisel varis çözümler iyileştirici değil hastalığı ilerlemesini yavaşlatma ve ağrılara geçici çözümdür.

 Varis Bitkisel Çözüm

Bitkilerden elde edeceğiniz karışımlardan faydalanarak varis hastalığının kötü etkilerinden anlık olarak sıyrılma rahatlatmaya yönelik olarak evimizde kolayca hazırlayabileceğimiz varis bitkisel çözüm yöntemlerinden örnekler.

Lahana Yaprağı
Bacaklarınızda bulunan varisli bölgeyi saracak adette lahana yaprağını bir bardak su kullanarak kaynatılır ve kaynama işlemine müteakiben suyu süzülen lahana yaprakları rahatsız etmeyecek (yakmayacak) şekilde ayaklarınıza sarın ve sırt üstü yatmalısınız.

Asma ve Fındık Yaprağı
Özellikle asma yaprağı ve fındık yaprağı ile 1 litre suda kaynatılan 1 avuç asma yaprağı suyu süzülerek günde 3 öğün yarımşar çay bardağı içmeniz varislere iyi geldiği bilinmektedir.

Varis hastalığı konusunda daha fazla bitkisel çözüm yöntemi arıyorsanız aşağıdaki linkten faydalanabilirsiniz. Fakat size tavsiyemiz alanında uzman bir cerrah ile görüşüp hastalığın daha fazla ilerlemesine sebep olmadan bilimsel yöntemlerle varis tedavisi olmanızdır.Bunların hepsi geçici süre insanı psikolojik rahatlatan ama varisi tedavi etmeyen yöntemlerdir.Kesin çözüm radikal tedavi yöntemlerindedir. http://www.varisistanbul.com/varis-bitkisel-tedavi.html

14.296 Kez İncelendi Varis Yorum Yok